| Boy_Android_1998 a întrebat:

As vrea sa intreb cum pot sa-mi fac un canal de muzica pe youtube. As avea nevoie ceva de un tutorial. Ca de exemplu canalul asta: http://www.youtube.com/channel/UCvulLagmclJoClllCl7HoeA. Mersi, dau funda :*

Răspuns Câştigător
| DisipwNZ a răspuns:

In momentul de fata, sunt foarte multe canale de youtube fresh facute, cu muzica, e foarte greu sa iti gasesti abonati din moment ce gasesti orice melodie de 1000 de ori pe 10000000 de canale diferite. nu prea ai nevoie decat de un logo al tau, pe care il pui pe canal, si ceva animatii prin After Effects din cate vad pe channelul asta. E copie fidela dupa trapcity si altii, animatia. Incerc sa zic, ca in ziua de azi daca nu vi cu ceva original sa pui pe youtube, nu prea o sa ai succes..Bafta oricum!