| IuliaRophen a întrebat:

As vrea sa studiez in strainatate (in State,in Europa ) sau in Romania (nu sunt hotarata inca ) si sa devin producator TV, in cele din urma. As vrea sa stiu ce facultati din tara, ori din strainatate ar fi mai bune si care sunt pasii pe care ar trebui sa-i urmez ca sa devin buna in aceasta meserie. Dau funda big grin

1 răspuns:
| dntGabriel a răspuns:

Nu inteleg destul de bine intrebarea

Producator tv? sa iti faci un Post de televiziune?

Ca sa iti faci un post de televiziune iti trebuie doar bani si relatii pe la CNA nu iti trebuie facultate incearca te rog sa reformulezi intrebarea si iti raspund la fiecare intrebare care o ai

Facultate de Jurnalist?