| alexandrurap a întrebat:

Salut,cum credeti e greu sa inveti la 2 facultati o data, la una cu frecventa la zi si una cu fregveta redusa!? astept parerile voastre

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Depinde de profilurile celor doua facultati, daca sunt cumva apropiate poate fi ceva mai putin greu. e greu ca sesiunile sunt cam in aceeasi perioada, si asta te solicita de fapt. incearca si tu un an si vezi cum e, daca nu merge faci intrerupere la una si continui dupa ce o termini pe cealalta.

| Avasiloaie_Catalin_1997 a răspuns:

Esti asa de bine pregatit incat sa inveti la 2 facultati odata?