| CristianTheBest a întrebat:

Deci... am o intrebare big grin. Daca incarc filmulete pe Youtube, o sa primesc ceva la schimb in functie de vizionari... sau cum? Doresc un raspuns cat se poate de serios. Multumesc!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU primesti nimic numai felicitarile celor ce le-au placut! big grin

| CristianTheBest explică (pentru lpavel):

Mda. laughing) eu stiam ca na un anumit nr de vizualizari primesti ceva, ceva big grin

| Gheorghe_Andrei_2000 a răspuns:

Ca$ h dar trebuie sa faci monetizing si videourile sa nu aiba copyright strikes etc. E gratis