| Deidara554 a întrebat:

Salut.Eu as vrea sa devin dresor de delfini (cred ca acesta este termenul corect).Ce facultate ar trebui sa urmez si pe ce materie/materii ar trebui sa ma axez? As vrea sa imi aprofundez cunostintele de pe acum, sa imi fie mai usor mai tarziu.Ar trebui sa urmez si un liceu anume sau nu conteaza? Ma gandeam sa dau la stiinte sociale. Fundahappy

1 răspuns:
| 1c2clabot a răspuns:

Psihologie,sport si atat
ca sa dresezi delfinii trebuie sa te porti frumos cu ei si sa ii arati cum sa faca si daca reuseste ii dai un peste
nu stiu la ce facultate sa dai poti sa te documentezi mai mult pe net