| Xenox12 a întrebat:

M-am gândit să dau la inginerie medicala la București. M-am informat si am văzut că se da admitere la mate si chimie. Însă nu prea am găsit subiectele date în anii trecuți. Și aș vrea să știu dacă se da mate M1 sau M2. Eu am făcut M2. Și dacă știți as vrea sa stiu unde pot găsi modele de subiecte. Mulțumesc.

1 răspuns:
| F3d0x a răspuns:

La inginerie medicala se da admitere din matematica m2 si la alegere fizica sau chimie. Poti sa faci un model de examen de admitere online pe http://admitere.pub.ro/Admitere/quiz/simulareUser?layout=moodle.
Bafta!