| Ivonaa a întrebat:

Bună TPU!
Unde aș putea găsi pe internet exemple de subiecte admitere la psihologie în cadrul Universității din București?
Am căutat pe internet însă n-am găsit nimic concret, niciun subiect exemplu, nici din anii trecuți.
V-aș fi recunoscătoare!

1 răspuns:
| saturday10 a răspuns:

Am gasit doar asta: http://fpse.unibuc.ro/......202017.pdf
Nu inteleg ce e cu Universitatea Bucuresti ca vad ca nu prea pun modele de subiecte. Eu vreau la Litere acolo, dar am gasit subiecte doar de la alte facultati din tara si le lucrez pe alea :)