| MadalinT00 a întrebat:

Ma pregatesc pentru S.R.I,dar si pentru Academia de Politia, dar vreau sa stiu cum e cu testul psihologic. Puteti sa-mi recomandati ceva pentru teste de psihologie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul psihologic nu e la psihologie, nu trebuie sa inveti.

| Karol1877 a răspuns:

Testul psihologic consta in a-ti pune intrebari legate de anumite lucruri, iar dupa un anumit timp reiau intrebarile folosind alt contex sa vada daca minti / spui adevarul.
App: SRI-ul e super greu, lasa-te...

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Karol1877):

Nu incerca sa-l "dezarmezi". Daca era "super greu" nu mai intra nimeni si se desfinta laughing.