| petricaone a întrebat:

Salut ce acte trebuie sa pregatesc pentru academia de politie ( am auzit ca trebuie sa dau testul psihologic de 2 ori, ceva de genul ), unde ma adresez cu dosarul, cand ma adresez? Vrea sa stiu toata procedura de la cineva care a trecut prin asta. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Du-te la Politia judeteana din judetul tau, la Serviciul resurse umane si afli totul, ei se ocupa cu recrutarea pentru academie. Succes si numai bine!

| petricaone explică (pentru Ioandelasal):

Ms pentru informatie. Mai am doar o nelamurire daca am d masele lipsa, poate influenta cu ceva. Asta e singurul criteriu la care cam pic ( nu o am completa )

| Ioandelasal a răspuns (pentru petricaone):

Asta n-as putea sa-ti spun, nu stiu ce conditii medicale sunt, dar le afli pe toate de la ei.