| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti ce probe trebuie sa dau pentru a intra la academia de politie?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti in Admiterea 2017, de pe site-ul oficial al Academiei de Politie.

| rambo134567 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Auzisem ceva de semne. daca am la ochi un semn in urma unei lovituri mai vechi sunt eliminat?

| Ioandelasal a răspuns (pentru rambo134567):

Depinde cat de mare este semnul, daca este unul mic esti admis, dar aceasta doar comisia medicala o hotaraste.

| Costel_Belala_1976 a răspuns:

Sunt fizice(alergat, atletism etc) si psihice(inteligenta, comunicare etc)