| papuciirupti a întrebat:

raportandu-ne la viitor si la cum vom ajunge ce meserii credeti ca ar trebui urmate, exclus doctori pentru ca nu imi plac si zona it care va fi in top? ceva cu care te poti angaja mai rapid decat celelalte...

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zona it si ce economica ofera in momentul asta cele mai multe locuri de munca, asta daca vorbim de meserii care implica studii superioare

| papuciirupti explică (pentru suntserios):

Ok, si celelalte?

| suntserios a răspuns (pentru papuciirupti):

Celelalte ce? ai intrebat care iti ofera cele mai mari sanse... ti am zis care sunt in opinia mea...

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cei care nu au auzit de cratima, nu se pot angaja!

| papuciirupti explică:

Corect, asa ar trebui. am editat happy

'Daca toata lumea ar invata carte, n-ar mai avea cine sa ne traga ciubotele' -I. Creanga

se mai intampla, nu imi iau apararea. cei care scriu cu k, h fara vocale si altele ar trebui arestati pentru violarea limbii romane?