| cristiibm a întrebat:

Stie cineva, ati auzit, de vre un anunt de angajare ca operator in rafinarie pentru Libia? Va rog, orice detalii, sait, link, adresa, telefon, sunt bine venite. Va multumesc.

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Ai grija cine te angajează să nu fie escroc. Multi au plecat si au fost abuzati sexual, dusi cu un autocar la un hotel la care nu aveau cazare sau chiar jecmaniti de bani înainte să plece. (Aproape mi s-a întâmplat si mie, dar mi-am recuperat banii pe parcurs-păcat că nu i-am facut plângere penală). Baftă.