| AleexaIoana a întrebat:

Am gasit un anunt de angajare pe tocmai.ro care ma intereseaza insa nu stiu cum sa iau legatura cu persoana respectiva pentru ca nu a lasat un nr de telefon sau o adresa. Exista o modalitate sa vorbesc cu acea persoana pe acel site? M-am uitat dar nu prea stiu ce trebuie sa fac.
Multumesc!

1 răspuns:
| cat a răspuns:

Ii dai un mesaj prin intermediul siteului in care ii spui ca esti interesata de job si care sunt urmatorii pasi. Eventual soliciti telefonul si trimiti CVul.