| gossipgirl2432 a întrebat:

Stie cineva cati ani de scoala imi trebuie ca sa devin agent FBI? Tot caut si nu gasesc. Stiu ca imi trebuie cetatenie americana, nu e asta o problema, deci as vrea doar sa stiu dupa cati ani de scoala as putea sa fiu agent.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nyy2003 a răspuns:

Agent la FBI?
Iti trebuie ani de munca si de invatat.Acolo nu prea cred ca se ajunge foarte usor.
Ai niste vise marețe..mult succes!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti deveni niciodata agent FBI, pentru un singur motiv: NU esti cetatean american!
Cat despre infiere, inca nu-i posibil asa ceva. Esti mult prea mare pentru a mai fii infiata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca cetatenia e prima ta problema nu 1-2 ani de cursuri

| gossipgirl2432 explică (pentru suntserios):

Am rude in America, daca renunt la numele meu, ma pot infiia si primesc direct cetatenie americana, nu e asta e problema, nu stiu cati ani de cursuri imi trebuie.

| Oana92 a răspuns:

Vezi ca FBI-ul real nu e ala din filme!

Cu siguranta ai nevoie de studii superioare si ar trebui sa treci si pe la academia lor.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cum vrei tu sa ajungi febeist daca n-ai auzit nici de google si intrebi aici unde fetitele discuta despre unghii false?
https://www.google.ro/#q=romani+in+usa+forum

| LiveTheMoments a răspuns:

Mama ce visuri marete ai!

| UzOm a răspuns (pentru LiveTheMoments):

Și unde arde? Invidie? Ciudă? Sau te deranjează faptul că el e pus pe treabă încercând să facă ceva cu viața sa?

| LiveTheMoments a răspuns (pentru UzOm):

Chiar nu e invidie! In orice caz felicitari pentru ceea ce vrea sa faca!

| NeinMannNein a răspuns:

Îţi trebuie şi facultate chiar!