| sezione1921 a întrebat:

Salut,sunt clasa a 12-a și sunt pasionat de muzica electronica. Nu sunt încă decis la ce facultate sa merg mai departe, dar as vrea sa ma axez pe muzica electronica. Ce facultate as putea urma? Și ce profil.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la facultatea de electronica, si in paralel, la conservator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

laughing esti tare man laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Deci facultatea de arte sau conservatorul se bazeaza pe talente muzicale umane, adica sa stii sa canti la voce, la instrumente (pian, chitara ) in niciun caz dj, daca esti pasionat de aceasta muzica, descarca un program de pe net si poti face singur muzica, de orice gen, unul mi se pare ca se numeste fl studio

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru sfaturile date, chiar daca nu le-am solocitat si nu ma intereseaza.