| Alextiti104811 a întrebat:

Salut,sunt clasa a 8 a și vreau sa ma înscriu la un liceu cu program sportiv unde trebuie dat probe,ele s au dat deja și eu nu am fost la ele pentru ca eram încă indecis la ce liceu sa merg, se poate da probele alta data sau cum functioneaza? dau fundă!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai poti da probele acum. Doar daca raman locuri libere dupa prima repartizare vei putea da probele, inainte de a doua repartizare.

| Alextiti104811 explică (pentru Ioandelasal):

Și a doua repratizare in cam cât timp va avea loc?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alextiti104811):

Nu stiu si nu ma intereseaza, sunt pensionar de multa vreme si nici nu am fii sau nepoti elevi.
Calendarul admiterii este prevazut in brosura pe ca o primiti.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anul poate, ca anul asta nu mai ai cum sa dai probele sportive si nici sa intri la un liceu sportiv.