| sebyyys a întrebat:

..am si eu o intrebare...Sunt clasa a 8-a si vreau sa merg la liceul de politie (militar). spuneti-mi si mie va rog daca mai exista astfel de licee si ce probe sunt...Multumesc!

7 răspunsuri:
| ktrinel a răspuns:

La campulung a intrat fratele meu tongue

| alexandruth a răspuns:

Omule, trebuia sa-ti faci vizita medicala cu 5 luni in urma si probele sportive s-au dat acum 2-3 luni, ce visezi? eu n-am intrat ca nu am luat vizita medicala. e prea tarziu laughing

| sebyyys explică (pentru alexandruth):

Eu acum intru a 8-a...deci, am timpwinking

| Tyrr a răspuns:

Breaza campulung alba Iulia!

| LovelyLovePup a răspuns:

Din cate stiu, sunt 3 astfel de licee in toata tara : la Camplulung Moldovenesc, la Alba Iulia si la Breaza.Cat despre probe, nu stiu nimic. Mai cauta tu aici : http://www.mapn.ro/recrutare/elevi.php

| annalaura a răspuns:

Da. sunt la Campulung, Breaz si Alba Iulia. eu sunt din alba Iulia si se da proba grila la romana si matematica si proba la sport.