| Thunder182 a întrebat:

Anul trecut am lucrat la un magazin de haine si am decis sa demisionez când a început pandemia, dar acum doresc sa ma angajez din nou, insa pe contul meu de eJobs sub poza mea din CV apare ca sunt in continuare angajat la vechiul magazin.
Tin sa menționez ca în CV am specificat perioada in care am lucrat, dar totuși, vreau sa nu mai apara acel mesaj sub poza.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Editeaza-ti si corecteaza-ti profilul de pe eJobs, inclusiv CV-ul (actualizare).

| Nonolita a răspuns:

Pe site trebuie sa fie ceva cu editarea datelor tale. Nu il cunosc, dar toate au asa ceva. Cauta bine.