| AqCoX a întrebat:

As avea si eu o intrebare si va rog sa imi raspundeti la subiect :
Cam cat castiga un pilot din armata romana pe luna?
Cat se poate castiga si cu orele de zbor suplimentare?
Salariul variaza in functie de avionul pe care esti ( il pilotezi )?
Multumesc mult!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Armata romana nu are niciun pilot pe luna

| AqCoX explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru AqCoX):

laughing

| AqCoX explică (pentru anonim_4396):

Eu crec ca tu esti chior! Taci rockerule satanist ce esti! Vezi-ri de lamele tale!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AqCoX):

Era o gluma, copile. Nu-i nevoie sa arunci cu jigniri ca un taran prost crescut.

| AqCoX explică (pentru anonim_4396):

Daca iti arde de glume, glumeste cu altcineva. Eu am intrebat ceva serios. Credeam ca este un site respectat!

| Heng a răspuns:

Salariile variaza in functie de grad, experienta, tipul de avion si orele de zbor. Ore suplimentare nu cred ca se fac. Se zboara foarte putin momentan in aviatia militara. Meseria de pilot nu se face niciodata exclusiv pentru bani.