| AnonimAlex23 a întrebat:

Ce profil e mai de viitor? mate-info sau stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| AntoSweet a răspuns:

Avand in vedere ca tehnologia avanseaza foarte repede, mate-info. Te poti face Specialist IT si vei fi foarte bine platit.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mate-info, dar depinde si ce vrei sa te faci.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai profilul real -mate info/stiintele naturii. daca mergi la liceu pe profil de mate info si vrei sa fii psiholog nu e o problema..insa daca mergi pe profil stiinte sociale si vrei sa fii informatician e aproape imposibil decat daca faci cursuri suplimentare(mate, info) foarte multe.

| Alissa11 a răspuns:

Filologiawinking laughing

| ANDREITRIFU a răspuns:

Mate

| Maria_Alessandra_2001 a răspuns:

Mate-info, clar

| Denisa413 a răspuns:

Parerea mea e ca mate-info.
informatica e meseria viitorului happy