| iMuzic a întrebat:

De curand mi s-a propus sa lucrez intr-un OMV pe post de casier dar nu stiu cum va fi...am o mare teama ca o voi da in bara fiind incepator... imi puteti da un sfat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te grabi si fii atent si o sa reusesti, cu timpul vei capata experienta.

| anad a răspuns:

Nimeni nu s-a nascut direct invatat si cei cu care vei lucra stiu acest lucru. Sigur cineva te va ajuta si instrui cateva zile. Depinde de tine sa inveti repede, sa fii serios si atent. Nimic nu e greu daca ai incredere in tine. Curaj si bafta!