| alky13 a întrebat:

Am si eu o intrebare, care post este mai ok, casier la un supermarket sau casier la un phone retail? Am cat-de-cat vechime la supermarket, dar este tentanta si a doua varianta, ce sfat mi-ati da? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Eu as zice sa faci o schimbare.Alege sa fii casier la un phone retail, că în acest domeniu nu prea ai experiența, iar daca nu îți va placea/sau nu te descurci, revii la supermarket-uri.Succes orice ai alege!

| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, alege pe cel care plateste mai bine!
Apoi, nu uita sa te uiti la schiburi sau lucru in weekend, daca-ti convine