| Polinco a întrebat:

Este adevărat că în Legiunea Străină îți dă Bromură pentru a nu ți se mai "scula"? Așa am auzit de la cineva, oare este adevărat!

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureli! Am 27 de ani de armata si am auzit legenda asta de m-am saturat. Nu baga nimeni nimic! Vorba unuia: nici zahar, uneori.

| sabin89 a răspuns (pentru Salontanul):

Dar la deţinuţi, bagă?

| Bizon95 a răspuns (pentru Salontanul):

Eu am auzit altceva, am auzit 2 batranei vorbind intre ei:
- mai tii minte bromura care ne-o dadeau in armata si nu avea nici un efect?
- da
- abia acum ii simt efectul
big grin

| Salontanul a răspuns (pentru Bizon95):

laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Bizon95):

Vezi ca-i boala care se ia!

| Salontanul a răspuns (pentru sabin89):

Si de ce crezi ca se intampla atatea perversiuni in puscarie?

| sabin89 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu se întâmplă, că sunt gardieni care veghează happy

| Salontanul a răspuns (pentru sabin89):

Da, da!
http://bit.ly/2m1n7zf
http://bit.ly/2ny8fZM
http://bit.ly/2nBiqwu
Vegheaza sa fii violat.

| danbnz a răspuns:

Povesti vanatoresti.
Eu am facut armata la vremea mea si, ca toti soldatii din unitate, am facut si eu de cateva ori de serviciu la bucatarie.
Nu baga nimeni nimic in ceai... nici macar zahar!

| Bizon95 a răspuns:

Da, in toate armatele se intampla chestia asta

are de-a face cu tineri in floarea varstei, plini de hormoni, cu conditie fizica de invidiat si stand impreuna pe perioade lungi

cel mai dur e pe submarin, unde mai e si spatiu inchis, din cate am inteles multi au "schimbat foaia" dupa un tur pe submarin big grin

| aimullah123 a răspuns:

Pai asa e in armata. Ca sa nu se calareasca soldatii intre ei laughing)
Vezi tu...omu e facut sa faca sex. Daca nu face sex inebuneste.
Asa ca ii pune bromura de potasiu in ceai si se calmeaza

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru aimullah123):

Da, pune in armata si se calmeaza pe la 60-70 de ani... tongue