| Polinco a întrebat:

Soldaților din Legiunea Străină le pune bromură de potasiu pentru a preveni erectia? Am auzit de la cineva... este adevărat?

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intrebare veche de pe vremea cand orice bărbat făcea armata. Am auzit intrebarea asta in armata de nenumarate ori, insa nu cred ca era adevarata faza cu bromura.

| BobocDorel a răspuns (pentru cristi202):

Daca nu ai facut armata, nu te baga precum tamponul la femeie

| cristi202 a răspuns (pentru BobocDorel):

happy Deducție greșită! Am făcut-o! happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureala! Astea sunt legende. Nici in armata romana nu se facea asa ceva. Legenda porneste de la faptul ca vasele in care se facea ceaiul sau canile in care se distribuia nu erau spalate cum trebuie. Atunci pe suprafata ceaiului aparea o pelicula de grasime. Soldatii veneau la mine si spuneau: "Uitati! Este Bromura". Eu am facut 3 ani de facultate militara in care am baut (vorba unor colegi) o cisterna de ceai. Cand mergeam in oras tot ne mai "descarcam" la cate una.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar daca esti la spitalu de boli psihiatrice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar face asta? Un ciocan bine intarit poate fi o a treia mână la razboi si arata dominanta masculului ce il posedă.

| BobocDorel a răspuns:

Ai facut tu armata sau este doar parerea ta, daca nu ai facut armata nu-ti da cu parerea despre ce nu sti..culcat bibane