| LoveSport a întrebat:

Imi puteti da un sfat big grin,, Ce profil sa aleg la liceu daca eu practic fotbalul si as dori sa am o cariera in acest sport...

Răspuns Câştigător
| alienkros a răspuns:

Pai daca vrei totusi sa ai o scoala buna in spate dupe ce termini cu fotbalul alege-ti un LICEU NATIONAL TEORETIC pe profil filologie sau stiinte sociale depinde de ce obiecte iti plac, iar daca vrei sa castigi foarte multi bani din fotban si dupa sa te pensionezi sau sa devi antrenor alegeti un LICEU SPORTIV pe profilul FOTBAL bineinteles.In fiecare oras e cate un liceu cu program sportiv. Deci de acum e doar decizia ta ce vrei sa faci in viata.Succes

2 răspunsuri:
| azurel2000 a răspuns:

Alegeti profilul sport

| Preacher a răspuns:

Super joc online de care nu te plictisesti niciodata, este un simulator economic unde poti face bani cu putina atentie si pricepere in economie, copiati link-ul de mai jos pentru a putea accesa site-ul sau pur si simplu click daca va permite http://www.virtconomics.com/recruit/vgn5zn5popj5iqi6vh8f contul se activeaza in 30 de secunde si ai un bonus de 10 ron