| MarryBlake a întrebat:

sunt intr-a 8 si ma gindesc ca dupa a 9 vreau sa plec sa invat in Romania(Sunt din Chisinau) la un colegiu.Nu ma pot decide ce profesie(medicina sau actoria).In fine mai am timp sa ma gindesc.Imi puteti spune daca e posibil? As vrea sa invat la buget. Multumeschappy

1 răspuns:
| Catalina66666 a răspuns:

Actoria e extrem de frumoasa dar si medicina este o profesie frumoasa. Uite eu de exemplu am ales actoria de film si e extrem de frumoasa dar trebuie sa inveti mult si sa ai un chip care spune o poveste, sa ai multa imaginatie si mult curaj happyÎn actoria de film nu contează varsta, studiile, statura atletica. Sper ca te-am ajutat cu ceva kiss