| JuSt222 a întrebat:

Salut,Trec clasa a 12 a si ma gandesc serios sa dau la facultatea de marina din Constanta, la sectia Marina Civila.Intrebarea mea este urmatoarea.

Cum este ca facultate? Este o facultate grea? Pe ce materii trebuie sa ma axez, va rog dati-mi si mie niste informatii ajutatoare.

Doresc marina Civila nu Militara!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mai demult, atunci cand liceele erau licee si facultatile facultati, era o vorba: Daca vrei sa faci o facultate si nu esti in stare de asa ceva, atunci mergi la marina sau metalurgie.