| t8t7s21 a întrebat:

Salut tuturor! Doresc sa dau la politehica anul acesta si mai pe scurt vreau sa ma axez pe partea de informatica/programare. As vrea sa stiu cam la ce specializare sa merg si care ar fi cele mai apropiate pentru ceea ce vreau sa fac dintre Calculatoare, Tehnologia Informatiei, Ingineria Sistemelor si ETTI. As vrea un top dintre specializarile mentionate anterior daca se poate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te intereseaza strict programarea atunci Tehnologia Informatiei sau mai bine chiar renunti la polithenica si mergi la facutatea de mate-info

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Automatica si calculatoare.