| ComandoFOS01 a întrebat:

Salut tuturor!
Vreau ca anul acesta fiind clasa a12-a sa acced spre forțele speciale ale armatei romane, am făcut atletism de perfomanta timp de 3 ani am o condiție extrem de buna din punct de vedere fizic dar și psihic.
Vreau sa-mi dați niște informații, orice știți despre forțele speciale ale armatei romane. ( probe, perioada de selecție, cum e la început, după cât timp poți pleca in misiuni etc. )
Încă o întrebare suplimentară ar fi dacă la vizita medicală e necesar sa ai dantura completa? Fiindca mi-am scos o măsea, și vreau sa stiu.
Rog dacă se poate sa-mi răspundă doar cei ce stiu sigur de răspunsul lor, nu doar auzite. Ca in rest și eu stiu o grămada!

2 răspunsuri:
| Sara1248 a răspuns:

Stiu sa-ti raspund doar despre vizita medicala. Nu ai nicio problema cu o masea scoasa, important e sa nu fie mai multe si sa ai toti dintii din fata. *facusi si eu o fisa medicala pentru M.A.I.*

| Ha0t1c a răspuns:

Intra pe site-ul armatei române la secțiunea FOS (fortele pentru operațiuni speciale) ai toate informatiile.