| AllexC a întrebat:

Voi ce metode de facut bani pe internet cunoasteti. Am obervat ca uneori am foarte mult timp liber si as vrea sa fac ceva cu el. Poate cunoasteti voi vreo metoda nestiuta de mine, care intr-adevar sa fie reala. Dau funda celui mai bun raspuns, daca va fi unul.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin făcut bani?

| AllexC explică (pentru sadrian46):

Sa faci o suma neseminficativa din ceva ce ti place, in cazul meu '' online''. Dar nu stiu ce.

| sadrian46 a răspuns (pentru AllexC):

Ei, ce îți place? Dacă ce îți place se poate tramsmite online, atunci faci bani.
Scrie pe Google bani online în română și în engleză și caută.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Metoda este să înveți și apoi să aplici ce ai învățat.
Te înregistrezi aici și eu te ajut pas cu pas.
https://shrinkme.io/E2l7XXLt

| AllexC explică (pentru sadrian46):

Ok. Am facut asta m-am inregistrat.

| sadrian46 a răspuns (pentru AllexC):

Ai două mesaje pe site din partea mea.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cunoastem destule. Ideea e sa iei si sa cunosti si tu engleza de la foarte bine in sus. Apoi mai discutam.

| Frank51 a răspuns:

Cati ani ai?

Daca uneori ai foarte mult timp liber foloseste-l sa studiezi un domeniu care te atrage(de ex web developingul este relativ usor si se castiga bine), sau dezvolta-ti un hobby.

| AllexC explică (pentru Frank51):

Am 18 ani si muncesc in Germania, dar as vrea sa imi gasesc un hobby online, ma pasioneaza online ul.

| Delcatty a răspuns:

Un canal de Youtube monetizat (dar va dura pana sa primesti sponsorizari si sa poti sa pui reclame), freelancing, traduceri (https://www.proz.com/), invata photoshop si poti sa fii platit pentru diverse retusuri, restaurari de poze sau altele. Daca stii sa desenezi, poti face logo-uri si desene la comanda.
Ideea e sa te pricepi la ceva.

| Sarah35277 a răspuns:

Poți sa te apuci de gaming, îți faci un profil pe un joc, îl aduci la un nivel destul de mare și poți sa îl vinzi. Cunosc multe persoane care fac asta și le merge destul de Ok chiar dacă pierd mult timp in fata laptop ului.

| Mihaelaaaaaaaabdvfesggfusgudgyadhadsbc a răspuns:

Video Chat. Pregateste curuletul pentru expunere

| Sosulmare a răspuns:

Du-te la vecini si cerseste