| kid08 a întrebat:

E cineva pe aici care a intrat la medicina in Cluj sau alte centre fara sa ia ore? E foarte important pentru mine sa stiu. Multumesc!

4 răspunsuri:
| DropsOfLove a răspuns:

Nu prea ai multe sanse pentru ca materia ce ti se preda la clasa acopera 50-60 la suta din ceea ce trebuie sa stii tu la examen.

| kid08 explică (pentru DropsOfLove):

Eu cred totusi ca exista sanse... daca ai din ce sa inveti si daca te pregatesti suficient. Niciodata nu se stie!

| AncaAlexandra a răspuns:

Nici o sansa laughing trebuie sa fii geniu ca sa intri fara nici macar o meditatie!

| kid08 explică (pentru AncaAlexandra):

De unde stii? Nu se stie niciodatahappy. Nu intreb pentru mine ci pentru o prietena care se afla in aceasta situatie.