| Kalone a întrebat:

Salutare, revin cu o intrebare la care am nevoie de un raspuns serios si cat se poate de rapid.

Am aplicat la militar, pentru AFT (academia de forte terestre, sibiu) si am trecut primele 2 probe, sportivul si psihologicul.

Urmeaza sa merg la spital pentru fisa medicala, iar apoi sa merg la centru sa depun fizic dosarul.

Intre timp, am avut un impuls de moment si mi-am decolorat parul (e un galben la momentul asta, dupa urmatoarea decolorare care urmeaza saptamana asta o sa-l fac blond platina sau alb, dupa cum iese).

Intrebarea mea e, o sa am vreo problema cand ma prezint la centru sau la probele scrise din iulie, daca sunt vopsit in cap? Tinand cont ca daca totul merge ok, cand incep cursurile in toamna o sa ma tund si o sa arat normal.

1 răspuns:
| robertpingu11 a răspuns:

Sunt sigur ca nu e nicio problema ca esti vopsit. Daca te accepta te accepta oricum, mai ales ca esti vopsit alb, nu verde sau roz laughing.

Mult noroc!