| funkypunky17 a întrebat:

Salutare tuturor.

As vrea sa fac o afacere in care sa nu investesc foarte multi bani dar sa iasa profit foarte mare.

M-am gandit la tot felul de chestii dar chiar nu stiu ce sa fac.

Deci.Din ce pot face profit foarte repede? astept parerile voastre.

Dau funda, multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit la radio despre culturi de arbusti de aluni. Numai ca profitul nu vine repede. Dureaza citiva ani.

| Wrufloukel a răspuns:

Dacă vrei să faci lovele multe urmează cei trei pași!
1. Deschde browserul.
2. Intră pe contul TPU și dă-i dezactivare profil.
3. Mergi la muncă.

| InF3CT a răspuns:

\Si eu as vrea sa-mi vina banii in timp ce dorm dar din pacate nu se poate. Fara investitii ce crezi ca ai putea face? NIMIC!