| funkypunky17 a întrebat:

Salutare tuturor.
As vrea sa fac o afacere din care sa nu investesc foarte multi bani dar sa iasa profit foarte mare.
M-am gandit la tot felul de chestii dar chiar nu stiu ce sa fac.
Deci.Din ce pot face profit foarte repede? astept parerile voastre.

Dau funda, multumeschappy

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine nu ar vrea astfel de afaceri, da sa stii ca banii nu cad din copac, iar eu daca as avea o astfel de idee de afacere in mod sigur nu as spune si la altii

| lpavel a răspuns:

Daca afli ma anunti si pe mine! happy
Banul aduce banul! Nimic nu aduce nimic! Asta-i lege pe pamant! Nu stiu pe luna... happy

| costan a răspuns:

Incearca cateva metode de aici fara sa investesti nimic: http://banipenetazi.blogspot.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| Diana254 a răspuns:

Buna draga mea! Poti devenii reprezentant Lady's, si iti poti deschide propria afacere prin programul de afiliere, fara investitii vei putea aduce oameni in sistem castigand banuti si tu ca reprezentant si din programult de afiliere.Totul este gratuit happy. Valoarea minima a comenzii este de 10 lei, discountul ajunge si la 42% si transportul este gratuit in toata tara! Te astept pe id-ul ladys_lady2000, sau aici pentru mai multe detalii! O zi frumoasa iti doresc happy

| clearyoumind a răspuns:

Buna,eu folosesc afacerea GDI,nu este TEAPA si poti genera un profit substantia, in crestere luna de luna si pe viata, tot ce trebuie sa faci este sa lucrezi 2-3h/zi acasa in fata pc-ului tau.Este cel mai usor mod de a face bani online, fara sa ai cunostinte inj domeniu.Aceasta metoda este folosita de milioane de persoane din peste 20 de tari! Intra pe www.tatu-marius.ws sa vezi cum functioneaza si sa te documentezi in privinta afacerii si pentru increderea ta poti cauta si dovezi de plata pe net.Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe adresa de yahoo tatu.marius85.O zi buna!

| AlexaAma a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/alexa91 Incearca asta :D inscriete si pune-te pe treaba :D Cateva clickuri pe zi..in 2-3 saptamani vei avea rezultate :D 40 de euro in 4 sapt e bine nu? :D si continua sa creasca suma :D Bafta. Te astept