| Oliveee a întrebat:

Salutt! Pentru cei din Constanta: Știți cumva cum pot sa ma angajez, la vara, la trenulețul din Parcul Tăbăcărie? Cu cine ar trebui sa vorbesc? Unde sa întreb? poate știți și un număr de telefon... In orice caz, dacă știți ceva, va rog sa-mi spuneți xoxo

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este pe litoral, nu gasesti tu un job de vara, pe la vreun hotel, pe plaja, prin mamaia pe undeva

| neutrino a răspuns:

Intotdeauna, la un tren," nasul" este cel mai mare si cel mai tare. Mergi si vorbeste cu el.