| demon1994 a întrebat:

Spuneti-mi, ce salariu are un dentist. dar un programist. multumec

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca lucreaza la stat incepe de la 8 milioane net si poate ajunge pana pe la 30. Daca lucreaza in privat. fara numar, fara numar.( asta dentistul ).
"Programistul" nu castiga absolut nimic pentru ca nu exista meseria asta!

| MysticWayz a răspuns:

Pai depinde acum de tara: Daca intrebi spre exemplu ce salariu are un om ( dentist ) in Canada poate sa se ajunga si la 30 de milioane, dar daca e vorba de Romania...pai atunci cred ca mai mult de 15 milioane nu castigi laughing

| fefe_9932 a răspuns:

Cam de 7 ori salariul minim pe economie ceva de genu:d