| Amely21 a întrebat:

Spuneți-mi vă rog ce trebuie sa fac dacă am titularizare din 2020 peste 7 și anul acesta am luat și definitivatul, dar nu am depus pana acum dosarul de continuitate, ca am crezut ca intru tot pe baza notei și nu mi-a spus domnul director nimic. Pot sa mai fac ceva ca să rămân pe postul pe care eram pana acum?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Răspunsul (corect) e la inspectoratul județului de unde ești (inspectorul cu managementul/dezvoltarea resurselor umane)