| monita a întrebat:

Daca am luat la examenul de titularizare media de 9.5 dar inca nu am obtinut definitivatul pot obtine postul de titular?

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| veronica89 a răspuns:

Daca ai dat deful anul acesta si nu ai luat nu te poti titulariza, am avut noroc ca l-am dat anul trecuthappy am un amic care este exact in aceeasi situatie si i s-a spus de la isj ca nu se poate fara def sad felicitari pentru nota

| monita explică (pentru veronica89):

Nu,nici macar nu am cum sa dau def-ul fiindca am doar un an de experienta.in aceasta situatie cum stau lucrurile?

| veronica89 a răspuns (pentru monita):

Cred ca asa te poti titulariza, daca e ma mai interesez maine si poate mai aflu ceva happy

| monita explică (pentru veronica89):

Multumesc multhappy

| veronica89 a răspuns (pentru monita):

Directorul meu a zis ca nu, dar parca nu imi vine a cred ....bafta maine la repartitie...

| veronica89 a răspuns (pentru veronica89):

Ce ai facut? ai reusit sa te titularizezi?

| monita explică (pentru veronica89):

Am luat locul de titular insa contractul meu va fi pe perioada determinata pana imi obtin definitivatul. oricum multumesc

| veronica89 a răspuns (pentru monita):

Felicitari...

| Bobaru_Ilie-Sorinel_1978 a răspuns:

Sunt in situatia ta! putem tine legatura?

| Bobaru_Ilie-Sorinel_1978 a răspuns:

Monita, sotia mea este in aceeasi situatie ca a ta! ne intereseaza ce ai mai facut? putem tine legatura? bobisul@yahoo.com