| hannibal a întrebat:

Stie careva daca luni este greva?

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da.In toata tara mai multe categorii de bugetari fac greva generala.

| CC7 a răspuns:

Depinde de Liceul...

| Kitty a răspuns:

La mine la scoala cica n-ar fi.

| UNfriendLY a răspuns:

Da este si tine pana miercuri

| gabriela a răspuns:

Nu e greva... e balamuc!

| M' a răspuns:

Nu toate scolile fac greva, doar unele, daca ai fost anuntat ca este greva este daca nu, nu

| iuli a răspuns:

Pe noi ne-a anuntat sa nu venim luni la scoala si cica sa ne uitam la tv ca sa aflam cand se termina greva.

| Criss1105 a răspuns:

Da este. Si pe o perioada nelimitata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de scoala la care estihappy
unele fac, altele nu.va anunta profesorii maine, daca ii intrebatihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu este frustrated, depinde de Liceu/Scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe o perioada nelimitata

| Audrey. a răspuns:

In scoala mea, luni se face greva.Insa doar luni, pentru ca sunt din Buzau si ai nostri au facut deja o gramada... Da, luni e greva generala.

| adrian_8167 a răspuns:

Dirigintele meu spune ca e profa de mate zice ca nu aia de franceza cica nu, eu pe cine mai inteleg?