| alexutzzzzzzzza a întrebat:

Hey! stie careva daca dupa 31 se mai face scoala? din cate am inteles pe 31 nu se fac ore deoarece profesorii intra in grevathinking pana cand va tine greva?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

E pe termen nelimitat! SI daca tine pana pe 10 parca ingheata anul' pentru ca trebuie inchise mediile si n-are cine sa le inchida. Doamne ce ratati. Daca ingheata anul' le pun o grenada la usa laughing))

| wanda a răspuns:

Pai... dupa 31 s-ar ingheta anul...adica mai facem anul' asta din nou

dar nici profii nu stiu daca facem sau nubig grin

deci nu e sigur