| viatadecacatt a întrebat:

Deci stie cineva exact? E greva luni sau nu? Facem ore?

Răspuns Câştigător
| clawss a răspuns:

Greva nu fac decat profesorii din sindicarul SPIRU HARET, cei din FSLI nu fac! Cel mai sigur este sa intrebi la secretariatul scolii tale. Daca nu poti trece pe la secretariat poti da un telefon, numarul il gasesti pe google cautand scoala ta.

18 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

E grevalove struck\:d/

| costyn162 a răspuns:

E oficial, nu facem ore luni...

| ViVi a răspuns:

Nu facem ore luni este greve libertateeeelove strucklove strucklove struck \dancing

@vivi

| alex2009 a răspuns:

Da este greva stai acasa

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey noua ne a zis o profesoara ca nu e greva...ca cica e ziua invatamantului
da acum nu stiu c sa zicthinkingbig grin

| JoJo a răspuns:

La mine nu se fac ore dar avem niste activitati...vin profii! cel mai bine ar fi sa intrebi la tine la scoala, dirigintele nu v-a zis nimic vineri?

| JoJo a răspuns:

Asa stiam si eu( cum a zis si mee). Nu cred ca este greva, daca la mine se fac activitatithinking
Daca era greva nu cred ca mai veneau profii la liceu sa faca activitatihee heeDar despre celelalte scoli si licee nu stiu ce sa zichappy

prfml
| prfml a răspuns:

Veste buna, este greva happy

| viki a răspuns:

Da, e greva.tongue

| Letytzy@ a răspuns:

Nu se fac ore... e greva!

| mada. a răspuns:

E greva!

| Alina_5575 a răspuns:

Nu facem ore, noi am fost anuntati ca nu mergem la scoala :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii spun ca-i greva. Noua ne-a spus diriga ca e Ziua Educatiei. Nu stiu exact, dar cu siguranta nu facem ore!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este?
eu nu stiu nimic despre asta:-d--

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se fac ore e ziua educatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se fac ore e ziua educatiei.

| Alecรsutรa a răspuns:

Din cate stiu eu nu faceti scoalabig grinbig grinbig grinkisskisskiss

| Anonimus_1246 a răspuns:

E grevaaaaaaaa! weekend 3 zile happy :X:X