| MădălinaDinu a întrebat:

Stiti un site cu locuri de munca libere pentru reparatii de calculatoare, care nu cer experienta? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Am inteles, pentru asa o munca, iti trebuie si ceva experienta, nu il ia nimeni asa.
pentru inceput sa faca niste cursuri la cisco, acum depinde pe ce segment ii place si se pricepe cu adevarat, ca din gura toti ne pricepem, intreaba-l, informeaza-te la tine in oras. Ecdl-ul nu il ajuta aproape deloc, ala il are si o secretara.

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cristi glumesti nu? un sclav care ia videouri de pe extern... cum sa dea ala bani.
vasilica ce sa faci tu la 14 ani? ti-am vazut si celelalte intrebari cu, call center. tu intai trebuie sa termin generala, liceeul si facutlatea adica peste 10 ani putem sta de vorba despre un job serios. Pierzi vremea degeaba acum happy

| MădălinaDinu explică (pentru SasNetRomania):

Nu e pentru mine, e pentru fratele meu care a terminat liceul deja de un an si nu gaseste de muncahappy

| MădălinaDinu explică (pentru SasNetRomania):

Am cautat diferite locuri de munca, dar doar unul am gasit in domeniu lui liber, si acela a fost vizionat de vreo 1500 de persoane. Am sa-i zic sa faca acele cursuri, ca momentan a facut doar ECDL ( care nu e bun mai deloc ). Multumesc de raspunshappy!

| SasNetRomania a răspuns (pentru MădălinaDinu):

Am inteles, pentru asa o munca, iti trebuie si ceva experienta, nu il ia nimeni asa.
pentru inceput sa faca niste cursuri la cisco, acum depinde pe ce segment ii place si se pricepe cu adevarat, ca din gura toti ne pricepem, intreaba-l, informeaza-te la tine in oras. Ecdl-ul nu il ajuta aproape deloc, ala il are si o secretara.

| cornelmircea1980 a răspuns:

Vorbeste cu cristi de pe videotutoriale.ro