| Zwart14 a întrebat:

Sunt in clasa a10a si cand termin liceul vreau sa intru la academia de marina civila. Dar vreau sa imi fac un tatuaj, si nu stiu sigur daca o sa mai fiu acceptat, ca la academia militara nu sunt permise. Stie cineva daca o sa fiu acceptat cu un tatuaj?

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu, nu vei fi acceptat daca ai astfel de semne pe corp! Mai bine stai potolit, oricum tatuajul nu te ajuta cu nimic, plus ca e si urat...la fel ca fumatul.

| DenisIonut01 a răspuns:

E ca si cum ai intraba: "vreau sa lucrez in politie dar am cazieru patat se poate?" ...nu cred ca e voie, dar oricum cum a zis si silvica76 cu timpu o sa iti para rau ca l-ai facut. Citeste aici >> http://www.studentie.ro/......tanta-o864

| Silvica76 a răspuns:

Mai bine faci intai facultatea ca e mai importanta decat un tatuaj. Cunosc o multime de persoane cu tatuaje, toate au zis ca le-au facut din prostie la tinerete. Peste cativa ani vei gandi putin mai altfel, crede-ma, mai ai rabdare!

| dadionetwothree a răspuns:

Din cate stiu eu nu. thinking

| guesswhocodrutza a răspuns:

Sunt de acord cu Silvica76 happy