| CrIsTiNeL_8057 a întrebat:

Salutare, anul care vine termin liceul si vreau sa dau la marina. Cei care sunteti deja sau cei care ati fost admisi, sau cei care vreti si sunteti informati bine, va pot intreba cu ce se mananca marina? Stiu ca sunt 2 laturi, marina militara si cea civila, insa la militara nu sunt prea decis sa dau. Orice informatie e bine venita. Multumesc.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banuiesc ca la aia civila esti tratat si platit ca un mizerabil, aia militara are mai multa prioritate iar daca ai sange rece in tine poti sa devi pilot de racheta sau avion industrial de armata

| KaSS a răspuns:

Daca doresti la marina civila iti recomand in Germania, nu stiu multe detalii dar am un prieten care tatal lui lucreaza acolo si este platit destul de bine.