| andreea567890123 a întrebat:

Tehnica dentara sau Finante-Banci la FEAA?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti compara un amarat de casier din banca cu un tehnician dentar. Nici ca salariu nu ai ce compara. Deci clar ramane tehnician dentar. O sa vezi pe peste ani ce bine iti merge si iti gasesti foarte repede de lucru. Nu am auzit de tehnicieni dentari care sa nu gaseasca rapid de lucru. Cu finante banci poti lucra foarte bine intr-un supermarket pentru ca nu te ia la banca daca nu cunosti pe cineva din interior, respectiv pe directorul de banca.

| Jackpot2 a răspuns:

Tehnica dentara

| stancuprint a răspuns:

Salut, car tehnica dentara. Daca esti bazat sa pui Zirconou sau portelan este nebunie. Stiu ca am lucrat la un laborator dentar acum ani de zile, si sincer faceau oameni bani grei nu gluma, in special cel care punea portelan...