| anonim_4396 a întrebat:

Tehnician de unghii (manichiurista) sau Tehnician de gene (sa pui gene fir cu fir), care ar fi mai profitabila? Și care necesita o mai mare investiție? Ambele mi-ar placea, insa nu ma dau banii afara din casa sa pot face ambele cursuri, deci as putea face doar unul. Dar care sa îmi și ofere oarecare profit. Cat sa duc un trai modest. Mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| aaanamariaaa a răspuns:

Nu știu ce ai înțeles tu din întrebarea mea. Eu am întrebat despre MESERIILE de Manichiurist vs Tehnician Gene false. Nu mai repet întrebarea ca as explica același lucru pe care l am spus și mai sus.

| NisipLaMare a răspuns (pentru aaanamariaaa):

Este in regula, am inteles putin gresit. Spor la facut bani.

| aaanamariaaa a răspuns (pentru NisipLaMare):

Scuze dacă a sunat agresiv, felul în care ti am răspuns. Mulțumesc ca ti ai făcut timp sa îmi răspunzi totuși.