| CokoStar a întrebat:

Cât câştigă o manichiuristă? Dar un tehnician de unghii false?

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Depinde de numarul de cliente.

| Danutza27 a răspuns:

Daca esti din Buc du-te la ASSD au un pachet promotional de 7, 5 luni este omor pe el, sunt cei mai tari si Dana Ditu tot aici a invatat si acum are salon linga cotroceni in buricul Buc.Au cel mai mare coeficient de angajare post curs

| Dragon01 a răspuns:

Depinde daca de angajeaza la un salon, putin, cam 10 mil. Daca face acasa si are si clienti face mult mai mult