| TruLove a întrebat:

Tocmai am fost angajata intr-un Vodafone si urmeaza sa fac acel training de 2 sapt in magazin. Sunt putin panicata ca nu o sa ma descurc, aud peste tot ca e greu cu ofertele dar nimeni nu spune nimic concret. Ce anume trebuie sa stiu despre oferte?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa-ti dea ea ofertele scrise si tu va trtevbui pur si simplu sa le inveti foarte bine pe dinafara, asa incat sa poti alege din ele pe cea mai potrivita fiecarui client. Nu e nimic greu, in 4-5 ore de invatat la stii la perfectie

| cristi202 a răspuns:

Pai... sigur nu o sa te descurci. Dar... si e un mare "dar" aici, toti am trecut pe aici. Ideea e ca nimeni nu se naste invatat. In armata era o vorba: "de nu stii, te invatam, de nu poti, te ajutam, de nu vrei, te obligam". Poti sta linistita, oriunde e ca acolo. Vei gasi suport, vei primi ajutor la inceput, cei de acolo stiu ca esti la inceput, ca nu stii, si vor fi alaturi de tine sa te ajute.

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Nu esti nici prima si nici ultima angajata la operatorul asta de telefonie, ca oriunde la inceput o sa ti se pare ca ai multe de invatat, dar cum au invatat atatia oameni, cred ca vei invata si tu.