| TruLove a întrebat:

A fost cineva la trainingul Vodafone? Cat de greu este? Se preda si engleza? Daca mergi la training esti ca si angajat? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Training pentru call-center sau magazin?

| TruLove explică (pentru Roxin):

Magazin.

| Roxin a răspuns (pentru TruLove):

La training vei da niste probe. Dupa, se va decide daca te incadrezi sau nu in cerintele magazinului. Engleza nu e definitorie si nu o inveti in training. E un plus. Nu e neaparat greu. Depinde ce inseamna greu. Unii invata mai usor, altii mai greu. Nivelul tau conteaza.