| LimbaDeBanana a întrebat:

Tocmai am intrat la stiintele naturii si as vrea sa stiu daca se face matematica sau fizica pentru ca sunt bata la materile astea 2, la informatica nu stiu ca nu am facut pana acum, la chimie asa si asa dar imi place mult biologia.Crede-ti ca am facut o alegere buna ca am ales acest profil? Avand in vedere ca urasc matematica si fizica?

Răspuns Câştigător
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Sn? Vei avea parte de biologie si chimie din cate stiu eu, fizica mai putin si mate si mai putin.

3 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Vei face matematica fizica, chimie extrem de mult si biologie, partea proasta ca la BAC v-a trebuii sa dai matematica deci ti-ai laes prost profilul, trebuia sa mergi pe UMAN (Limbi straine, istorie, geografie, filo, stiinte socio)! Baftahappy

| deluXxe a răspuns:

La mate-info... faci info intens. si matematica. La filo faci romana si engleza. intens. la bio-chimie. le faci pe toate intens :\ Parerea mea... e ca e cel mai greu la bio-chimie. acol sunt si eu sad

| Paulutzu a răspuns:

...deci acolo faci chimie si biologie multa...bafta